Neutrino

Afiliacja

Kto może z nami współpracować?

Dla sprzedających w Internecie lub właścicieli e-commerce

Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub posiadasz stronę, na której sprzedajesz swoje produkty i usługi, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Przekonaj się, jak wiele możesz zdziałać decydując się na marketing afiliacyjny. Od lat wspieramy w ten sposób największe polskie firmy i pomogliśmy w rozwoju niejednego dużego biznesu. Praca na dużych budżetach, które dają nieograniczone możliwości stanowi naszą specjalność!

Na czym polega nasza usługa?

Dysponujemy własną siecią stron przeznaczonych do tej formy reklamy, z których Twoja witryna czerpać będzie wartościowy ruch. Wartościowy, czyli obejmujący konsumentów, którzy są realnie zainteresowani Twoimi usługami. Dzięki temu wkrótce zaczniesz sprzedawać jeszcze więcej!


Obsługujemy klientów reprezentujących różne branże, ponieważ strony, które prowadzimy mają niezwykłe zróżnicowany wachlarz tematyczny. Ponadto, każda z nich cieszy się zaufaniem szerokiego grona odwiedzających.


Obecność Twojego linku będzie więc czymś w rodzaju stempla jakości. Fakt, że korzystamy z własnej sieci afiliacyjnej ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę. Zyskujesz pewność, że Twoja konkurencja tam nie dotrze!

Ile to kosztuje?

Obawiasz się, że nasze usługi są dla Ciebie zbyt drogie? Bez obaw! Rozliczamy się za efekty. Oznacza to w praktyce, że płacisz tylko i wyłącznie za jakościowy ruch kierowany na Twoją stronę internetową lub do Twojego sklepu z naszej sieci afiliacyjnej. Standardowa cena za pojedyncze przekierowanie wynosi około 20 - 40 groszy, ale pamiętaj że ceny ustalane są indywidualnie.


Z pewnością dojdziemy do porozumienia, a Twój biznes zyska nową, wartościową formę promocji!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Natychmiastowe efekty i skuteczna długofalowa strategia. Wszystko czego potrzebujesz w e-biznesie to przemyślane SEO, marketing afiliacyjny i Neutrino! Bo docieramy tam, gdzie inni nie mogą.