Neutrino

Konsultacje SEO

Nie wiesz, czym jest SEO? Potrzebujesz pomocy ze stroną?

Konsultacje telefoniczne lub w biurze

Myślisz o prowadzeniu biznesu w internecie? Potrzebujesz pomocy ze stroną internetową? A może nie wiesz jeszcze, czym jest SEO, lub wprost przeciwnie – chcesz sprawdzić, czy podejmowane przez Ciebie działania optymalizacyjne są słuszne i mogą przynieść zamierzone efekty?

Jeżeli potrzebujesz analizy strony, porady czy rekomendacji w celu stworzenia przemyślanej strategii SEO lub wybrania optymalnej ścieżki rozwoju dla Twojego biznesu e-commerce – to konsultacje SEO są właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a my podpowiemy Ci, jak zrobić resztę.

Czym są konsultacje SEO?

Konsultacje SEO to najbardziej elastyczna forma współpracy, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Są niczym innym jak spotkaniem – w naszym biurze, przez telefon czy online – podczas którego możemy omówić kwestie związane z działaniem Twojej witryny oraz jej widocznością w wynikach wyszukiwania.


Konsultacje umożliwiają nam wspólny przegląd wszystkich danych związanych z ruchem na Twojej stronie internetowej. Możemy prześledzić jej mocne i słabe strony, a także zaproponować rekomendowaną przez nas strategię jej dalszego optymalizowania. Dzięki temu, że konsulting SEO odbywa się w formie rozmowy, mamy możliwość wymienienia się spostrzeżeniami i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości – i to „od ręki”.


Jeśli więc potrzebujesz pomocy lub wskazówek na temat pozycjonowania Twojej strony, ale nie chcesz wiązać się umową z żadną agencją, to informujemy, że dobrze trafiłeś. Nasze konsultacje SEO będą rozwiązaniem wprost idealnym dla Ciebie!

Czego dowiesz się w ramach konsultacji SEO?

W ramach konsultacji SEO odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania, które mają związek z optymalizacją i pozycją Twojej strony internetowej. To da Ci wiedzę na temat aktualnego stanu witryny, a także błędów, które mogą uniemożliwiać jej zajmowanie wysokich pozycji w rankingach wyszukiwarki Google.


Dowiesz się też, jakie działania powinieneś podjąć, aby zwiększyć jej widoczność w internecie. Poznasz kluczowe dla Ciebie i Twojej branży frazy, a przy tym dostaniesz informację o słowach kluczowych, na które pozycjonuje się Twoja konkurencja. Dzięki temu będziesz mógł podjąć się wprowadzania najbardziej skutecznych i efektywnych rozwiązań SEO w branży, w jakiej działasz.


Zakres usługi konsultingu SEO możemy streścić w następujących punktach:

  • analiza strategii SEO pod względem szans, zagrożeń oraz słabych i mocnych stron Twojego serwisu;
  • pomoc w stworzeniu nowej, zoptymalizowanej pod cele biznesowe strategii SEO;
  • wskazanie optymalnej ścieżki rozwoju dla Twojego biznesu e-commerce;
  • ściągnięcie na stronę wartościowego ruchu, który przełoży się na wyższą sprzedaż.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Jak już wspominaliśmy, konsultacje SEO są najbardziej elastyczną z usług, jakie oferujemy. Nie wymagają zawierania umowy, nie nakładają ograniczeń czasowych czy lokalizacyjnych. Szanujemy Twój czas, w związku z czym staramy się przeprowadzać je w dogodnych, wybranych przez Ciebie warunkach – stacjonarnie, przez wideo- czy telekonferencję.


Chcemy, by ich forma odpowiadała Twoim potrzebom oraz upodobaniom – dlatego też żadnej Ci nie narzucamy. Konsulting SEO może być przeprowadzony w postaci audytu i analizy strony; w innych przypadkach może skupiać się na rozmowie i odpowiedziach na konkretne pytania. Wszystko zależy więc od Ciebie i Twoich potrzeb.

Jak przebiegają konsultacje SEO?

Przed konsultacjami poprosimy Cię o dostęp do Twojego biznesowego konta w Google Search Console i/lub Google Analytics. To umożliwi nam szczegółowe przeanalizowanie danych, ilości i jakości ruchu na stronie, zamieszczanych na niej treści, aż w końcu pozwoli na wysnucie wniosków i przygotowanie skutecznych rozwiązań. Twój czas jest na wagę złota, dlatego chcemy dobrze i efektywnie go wykorzystać.


Podczas konsultacji SEO skupimy się na omówieniu konkretnych problemów, z jakimi do nas przyjdziesz. Postaramy się znaleźć ich przyczynę oraz w jasny sposób przedstawić Ci najlepsze rozwiązanie. Ustalimy strategię pozycjonowania, podpowiemy Ci, jak z jej pomocą pozyskiwać nowych klientów, a także wskażemy błędy, na które będziesz musiał uważać.


PS Z góry ostrzegamy, że ważnych informacji może być wiele! Notatnik i długopis czy laptop – któreś z nich na pewno będzie potrzebne.

Ile kosztują konsultacje SEO?

Cena konsultacji SEO to około 200 zł netto za godzinę. Nie jest to jednak stała kwota i może ulec zmianie – wszystko zależy od liczby wykupionych godzin i złożoności problemu, z jakim się do nas zgłosisz.


Wiemy, że na pierwszy rzut oka cena usługi konsultingu SEO może wydawać się wysoka. Jednak możesz nam wierzyć, że jest to kwota, która bardzo szybko się zwróci. Lepsza widoczność strony generuje wyższą sprzedaż – a korzyści z niej płynące na pewno znacznie przewyższają cenę naszej usługi.


Dlatego też jeżeli chcesz dowiedzieć się:

  • jak działa Twoja konkurencja;
  • czy jej działania są skuteczne, bezpieczne, a przede wszystkim – które z nich sprawdziłyby się na Twojej witrynie;
  • czy któreś z elementów Twojego serwisu wymagają poprawy;
  • czy potrzebujesz wersji mobilnej swojej strony internetowej;
  • czy Twoje działania optymalizacyjne są słuszne i kiedy możesz spodziewać się ich efektów...

… lub masz jeszcze mnóstwo innych wątpliwości, o których chciałbyś porozmawiać – nie czekaj! Skontaktuj się z nami – a my po prostu Ci pomożemy.


Konsultacje SEO – i co dalej?

Po konsultacjach możesz już zacząć wprowadzać na stronie zmiany, których efektem będzie poprawienie widoczności i pozycji Twojej firmy w Google. Nie będą Ci potrzebne żadne raporty, nie będziesz musiał na nic czekać – rozwiązanie dostaniesz już podczas konsultingu SEO.


Niezależnie od tego, czy jesteś laikiem, czy pozycjonujesz witrynę samodzielnie i chcesz poznać niezależny punkt widzenia, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Od lat wspieramy największe biznesy e-commerce, reprezentujące różne branże. Znamy i rozumiemy ich cele biznesowe – to daje nam pełne spojrzenie na sytuację i umożliwia dobór odpowiednich rozwiązań, którymi chętnie się z Tobą podzielimy.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Natychmiastowe efekty i skuteczna długofalowa strategia. Wszystko czego potrzebujesz w e-biznesie to przemyślane SEO, marketing afiliacyjny i Neutrino! Bo docieramy tam, gdzie inni nie mogą.