Pozycjonowanie stron internetowych

SEO to jedna z najlepszych form promocji marki w internecie: daje najtrwalsze efekty, długoterminowo jest najtańszą strategią, i co najważniejsze – przyciąga na Twoją stronę osoby rzeczywiście zainteresowane ofertą. Napisz do nas, a wdrożymy SEO na Twojej stronie!

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Neutrino w celu kontaktu bezpośredniego.

  Pozycjonowanie stron od Neutrino – dlaczego?

  Pozycjonowanie stron internetowych to podstawa dobrej widoczności marki w sieci. W przeciwnym razie witryny nie generują wystarczająco dużego ruchu. Biznesom e-commerce grozi wówczas stagnacja, a dużym portalom internetowym brak zainteresowania. Dlaczego pozycjonowanie twojej strony warto powierzyć właśnie nam?

  Współpracujemy z największymi biznesami e-commerce w Polsce i nie tylko

  Przez lata pomogliśmy już niejednemu Internetowemu biznesowi osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce, dystansować konkurencję oraz zarabiać więcej. Wiele spośród tych historii przypomina Twoją, a my doskonale wiemy, jakie strategie sprawdzają się w konkretnych przypadkach.

  Pozycjonowanie to dla nas coś więcej niż suche statystyki i przenoszenie ruchu na Twoją stronę. Robimy wszystko, aby Twój biznes przyciągał tylko takich klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą. Naszą specjalnością jest pozycjonowanie największych sklepów e-commerce i stron internetowych, a duże budżety dają nam jeszcze więcej możliwości wsparcia!

  Tworzymy unikatowy marketing afiliacyjny

  Nasze motto brzmi: Docieramy tam, gdzie inni nie mogą! Nie rzucamy słów na wiatr, bo zapewniamy klientom unikatowy marketing afiliacyjny. To jedna z najlepszych metod ściągnięcia wartościowego ruchu na stronę internetową. Od lat prowadzimy własne projekty związane z marketingiem afiliacyjnym, które stanowią bazę konsumentów dla naszych partnerów. Doskonale wiemy, jak działa ta forma promocji, a Ty wybierając ją zyskujesz pewność, że robisz więcej niż konkurencja.

  Stoją za nami lata doświadczenia w pozycjonowaniu

  Lata pracy dla największych klientów w Polsce sprawiają, że dobrze znamy się na swojej pracy. Skuteczne pozycjonowanie stron polega na optymalnym wykorzystaniu Twojego budżetu. SEO daje nam wiele możliwości, aby zwiększyć ruch na twojej stronie, a my zawsze dostrzegamy szanse na rozwój biznesów prowadzonych przez naszych klientów. Przez lata nauczyliśmy się, gdzie ich szukać.

  Twoja historia jest dla nas wyjątkowa

  Niezależnie od tego, jaką branżą reprezentujesz, znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Obecnie każda agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron, wspomina o indywidualnym podejściu do klienta. Natomiast my po prostu wprowadzamy indywidualne, najskuteczniejsze rozwiązania dotyczące pozycjonowania. Jeśli pragniesz docierać ze swoją ofertą tam, gdzie nie docierają inni, koniecznie zgłoś się do nas!

  Wyceń projekt

  Jak pracujemy?

  1
  Wybór słów kluczowych
  Szukamy, analizujemy i wybieramy słowa kluczowe, które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży. Takie działania są niezwykle ważne – mają wpływ na wszystkie dalsze poczynania. Wybór słów kluczowych jest spory – brandowe, ogólne, long-tail… Można się w tym pogubić. Dlatego pozycjonowanie strony zostaw nam i naszej dokładnej, gruntownej analizie.
  2
  Audyt SEO
  Bazując na wybranych słowach kluczowych, przeprowadzamy przegląd Twojej strony internetowej. Przygotowujemy dokument, którego zadaniem jest wskazanie – zarówno nam, jak i Tobie – elementów wymagających poprawy lub całkowitej modyfikacji. Dzięki niemu wiemy, że za proponowanymi przez nas rozwiązaniami związanymi z pozycjonowaniem stron internetowych stoją słuszne i przemyślane decyzje.
  3
  Wysycenie strony wartościową treścią
  Posiadamy sporą bazę copywriterów, dla których pisanie pod SEO to chleb powszedni. Zasady pozycjonowania stron WWW są im dobrze znane. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie napisać tekst o wszystkim. Sprawdź nas i sam się o tym przekonaj!
  4
  Regularne dostarczanie treści na stronę
  Oprócz tego, że profesjonalnie, a co najważniejsze – skutecznie, rozbudowujemy podstrony czy opisy znajdujące się na Twojej stronie, regularnie dostarczamy Ci wysokiej jakości treści. Dzięki temu, że są one zoptymalizowane, Twoja strona staje się dużo bardziej atrakcyjna dla Google, a pozycjonowanie przynosi pożądane efekty.
  5
  Regularne pozyskiwanie odnośników do strony
  Link building, czyli pozyskiwanie wartościowych odnośników prowadzących do strony WWW, to również bardzo efektywny proces. Dzięki naszym stronom zapleczowym, na których możemy umieścić linki, dotrzemy tam, gdzie Twoja konkurencja nie ma dostępu.
  6
  Konsulting
  Nie zostawimy Cię samego! Nasze konsultacje SEO sprawią, że na każdym etapie pozycjonowania strony internetowej będziesz czuł, że możesz liczyć na naszą pomoc, wsparcie i przede wszystkim... doświadczenie.
  7
  Comiesięczne raportowanie wykonanych działań
  Na bieżąco śledzimy cały proces pozycjonowania i wyniki naszych działań SEO. Ty również musisz być ich świadomy! Właśnie dlatego co miesiąc dostarczamy Ci przejrzyste raporty, dzięki którym masz wgląd w to, co dzieje się z Twoją witryną i jak wysokie miejsce zajmuje już w rankingu stron w Google.

  Robimy własne projekty i z nich żyjemy

  Nie jesteśmy jak szewc, który chodzi bez butów. Poza prowadzeniem projektów dla klientów tworzymy też własne komercyjne portale, które generują dużo ruchu. To właśnie przychody z ich pozycjonowania są podstawą naszej działalności i pozwalają nam się rozwijać.

  Wierzymy w specjalizację

  Gdy masz ochotę na naprawdę dobrą pizzę, to zamiast hotelowej restauracji, oferującej potrawy z różnych kuchni świata, wybierasz włoską pizzerię. Wierzymy, że w naszym przypadku działa to podobnie. Nie staramy się być kompleksową agencją marketingową i świadomie skupiamy się tylko na jednym rodzaju usług: SEO. Całą naszą uwagę poświęcamy właśnie temu.

  Budujemy Twoją obecność w Google na stałe

  Jeśli jesteś głodny, wolimy dać Ci wędkę zamiast ryby. Podobnie podchodzimy do Twojej widoczności w przeglądarce. Dajemy Ci narzędzia, dzięki którym widoczność Twojej strony będzie rosła. Działamy długoterminowo i nie uzależniamy Cię od siebie. Stawiamy na trwałe efekty, które utrzymają się także po zakończeniu naszej współpracy.

  Na bieżąco śledzimy trendy

  Google jest trochę jak moda. Jeśli chcesz utrzymać się wśród najlepszych, musisz znać najnowsze trendy i umieć szybko dostosować się do zmian. Jednocześnie nie możesz zapomnieć o podstawowych zasadach, które są podstawą dobrego stylu. My dbamy o to, żeby być na bieżąco z nowymi trendami i dostosować do nich Twoją stronę.

  U nas jesteś w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami

  Zazwyczaj w agencjach rozmawiasz głównie z accountem przydzielonym do projektu. Naszym celem jest maksymalizacja kontaktu ze specjalistą i unikanie pośredników w komunikacji. To ekspert najlepiej rozwieje Twoje wątpliwości i wytłumaczy Ci, co dokładnie dzieje się z Twoją stroną i jakie kroki należy podjąć, aby poprawić jej widoczność.

  Każda zainwestowana złotówka
  przynosi nam 7 zł

  Można trzymać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Można też przeznaczać je na projekty, które mają potencjał. Inwestycja w nasze portale zwraca się nam z nawiązką. Za każde 10 000 zł, które wydajemy na naszym projekcie, otrzymujemy z powrotem 70 000 zł.

  Podchodzimy do Google’a realistycznie

  Słodkie czy gorzkie…? Nie lubimy wybierać stron. Nie jesteśmy ślepo zapatrzeni w Google’a, ale też nie zakładamy z góry, że nie warto go słuchać. Patrzymy na dane i metryki, testujemy i próbujemy go zrozumieć. Oceniamy, kiedy warto zaufać jego rekomendacjom, a kiedy lepiej przyjąć inną strategię.

  Znamy różne techniki i ich potencjalne ryzyko

  Niektóre firmy twierdzą, że najważniejsza jest dla nich etyka, inne z kolei mówią, że o wiele więcej ugrać można niestandardowymi działaniami. My nie trzymamy się kurczowo ani White Hat SEO, ani Black Hat SEO. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze. Chcemy Ci przedstawić wszystkie możliwości i dobrać „kapelusz” odpowiedni dla Twojego projektu.

  Chcesz wycenić pozycjonowanie swojej strony?

  Nasze wyniki

  Strona usługowa z branży nieruchomości

  Prace rozpoczęliśmy od zbudowania prostej strony usługowej z podstronami, które są niezbędne pod kątem SEO. Pozycjonowanie strony rozpoczęliśmy od razu po jej zbudowaniu. Regularnie dostarczane treści w połączeniu z odnośnikami, które pozyskaliśmy do strony, po około pół roku zaowocowały osiągnięciem TOP10 na większość wartościowych fraz. Struktura strony została rozbita na bardzo dużą ilość podstron, na których wciąż publikujemy wiele treści. Pozyskiwane linki pochodzą z portali regionalnych, największych serwisów internetowych w Polsce oraz zaplecz pod SEO. W ramach obsługi strony zbudowane zostało również prywatne zaplecze.
  TOP1
  na najważniejszą frazę z branży
  90%
  najważniejszych fraz w TOP3
  13 000
  przejść z wyszukiwarki na stronę w ciągu miesiąca

  Dla kogo skierowana jest oferta?

  Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto pragnie zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, aby sprzedawać więcej. Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Odpowiadasz za sprzedaż w przedsiębiorstwie lub korporacji i chcesz promować ofertę firmy w internecie? Prowadzisz jakąkolwiek sprzedaż drogą internetową w oparciu o chętnie odwiedzaną przez internautów stronę?

  Nasze usługi przeznaczone są właśnie dla ciebie!

  Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działasz. Nasza sieć chętnie odwiedzanych stron afiliacyjnych dotyczy rozmaitych kategorii produktów i usług, a jednocześnie mamy doświadczenie pozycjonowaniu dla największych klientów prowadzących biznesy o różnym charakterze. Dla każdego znajdujemy optymalne rozwiązania.

  Aktywne pozycjonowanie to najlepszy sposób na zwiększenie ruchu na stronie. Oferta Neutrino wyróżnia się tym, że specjalizujemy się w ściąganiu dla naszych klientów wartościowego ruchu. Innymi słowy, przyciągamy do ich oferty osoby autentycznie zainteresowane zakupem wybranych produktów i usług. W naszej pracy nie spoglądamy ślepo w statystyki związane z pozycjonowaniem, choć są one imponujące. Najważniejszy pozostaje jednak fakt, że SEO w naszym wykonaniu przynosi realne biznesowe korzyści!

  Czym się różni SEO od pozycjonowania?

  Zastanawiasz się czym SEO różni się od pozycjonowania stron? Nie marnuj na to czasu, lecz pozwól, by widocznością Twojej strony w internecie zajęli się specjaliści z Neutrino! To tylko definicję, a nas, podobnie jak Ciebie interesują efekty. Jeśli jednak różnica między SEO a pozycjonowaniem nie daje ci spokoju, śpieszymy z wyjaśnieniem.

  Czym jest pozycjonowanie stron?

  Pozycjonowanie strony to dosłownie wszystko, co możemy zrobić, aby Twoja strona zajęła wyższą pozycję w wyszukiwarce. Pozycjonowanie nie dotyczy wyłącznie tego, co dzieje się na Twojej witrynie, ale również poza nią, a wpływa na jej widoczność w sieci.

  Dobrym tego przykładem jest linkbuilding, czyli pozyskiwanie wartościowych linków do Twojej strony lub sklepu. Nie chodzi wyłącznie o to, aby skorzystali z nich potencjalni klienci, ale również o to, że strony, do których prowadzą wartościowe przekierowania, pozycjonują się znacznie lepiej.

   

  Na czym polega SEO?

  Nie znudziły Cię jeszcze informacje o tym, czym się zajmujemy, aby rozwijać Twój biznes? Przejdźmy więc do drugiej definicji. SEO to optymalizacja strony pod wyszukiwarki internetowe (Search Engine Optimization). Obejmuje wszystkie działania jej dotyczące, które bezpośrednio przekładają się na wysoką pozycję.

  Jeśli poprosisz nas o wykonanie dla Ciebie SEO, prawdopodobnie poprawimy kod Twojej strony, zoptymalizujemy jej układ i treść pod kątem fraz kluczowych, zajmiemy się meta tagami i adresami URL, zadbamy o responsywność. W skrócie: zrobimy wszystko, aby zapewnić Ci topowe pozycje!

  SEO czy pozycjonowanie?

  Jeśli SEO i pozycjonowanie wydają Ci się zbyt skomplikowanymi i nudnymi zagadnieniami, nie przejmuj się. Tak uważa zdecydowana większość osób! Na szczęście istnieją pasjonaci SEO, tacy jak my. Opowiedz nam o swoich celach biznesowych, a my wykonamy całą robotę od strony technicznej. SEO czy pozycjonowanie? Szczegóły zostaw nam, jednak w razie potrzeby chętnie podzielimy się wiedzą i wytłumaczymy Ci krok po kroku, co zrobiliśmy i co sprawiło, że Twoja strona zdobyła lepsze pozycje w wyszukiwarce.

  FAQ

  Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

  Mówią, że ulubionym powiedzeniem SEOwca jest: „to zależy”. W tej sytuacji żadna inna odpowiedź nie przychodzi nam do głowy. Koszt pozycjonowania stron internetowych zależy od wielu czynników, takich jak branża, konkurencyjność, wiek czy jakość domeny. Właśnie dlatego usługi pozycjonowania zawsze wyceniamy indywidualnie, dopasowując ją do Twojej firmy i zakresu podejmowanych działań.

  Dlaczego warto zainteresować się pozycjonowaniem strony w Google?

  Od kilku lat głównym kanałem komunikacji jest internet. Radio czy telewizja nie są już tak popularne jak kiedyś, oraz schodzą na dalszy plan. Jak wynika z badania AdEx Benchmark, w 2019 roku wydatki na reklamę internetową w Europie były wyższe niż suma wydatków na reklamę w pozostałych środkach masowego przekazu.

  Na co to wskazuje? Na konieczność zainteresowania się promocją firmy w internecie. Warto jednak pamiętać, że media społecznościowe i własna strona to nie wszystko, szczególnie w przypadku e-commerce. Ważna jest widoczność, która będzie skupiać się na jednej, najpopularniejszej wyszukiwarce – czyli Google.

  Pozycjonowanie w wyszukiwarkach, a zwłaszcza pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, prowadzi do zajmowania wysokich pozycji w rankingach, a co za tym idzie – zdobywania większej liczby konwersji. Utrudnieniem są zaawansowane algorytmy Google, do których wymagań trzeba umieć się dostosować.

  W jaki sposób zbudowane są wyniki wyszukiwania Google?

  Wyniki wyszukiwania można podzielić na co najmniej dwa typy: naturalne i płatne (Google Ads). Pozycjonowanie stron WWW w sposób bezpośredni wpływa na tę pierwszą grupę wyników – wyniki naturalne, zwane też organicznymi.

  Po wpisaniu wybranej frazy w wyszukiwarkę Google na pierwszym miejscu pokazują Ci się reklamy płatne – w formie tekstowej lub jako zdjęcia danych produktów. Widać je także na dole strony. W zależności od wyszukiwanej frazy możesz zobaczyć również lokalne wyniki wyszukiwań (Mapy Google) czy definicje, która zaciągają się na przykład z Wikipedii.

  Organiczne wyniki wyszukiwania znajdziesz poniżej. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych ma za zadanie sprawić, by Twoja firma znalazła się na jak najwyższej pozycji właśnie w tym miejscu.

  Jak Google ustawia swój ranking stron w wynikach wyszukiwania?

  Na pewno wiesz już, czym jest ranking stron w Google. Wiesz też, że odpowiadamy za to, by Twoja witryna zajmowała w nim jak najwyższe miejsce. Jednak żeby tak się stało, musimy ściśle współpracować z… robotami! Tymi robotami są oczywiście niezwykle zaawansowane algorytmy Google, które sprawdzają i indeksują witryny internetowe. Głównym założeniem skutecznego pozycjonowania stron internetowych jest więc działanie w zgodzie z tymi algorytmami.

  Czym jest SEO w marketingu?

  SEO (Search Engine Optimization) to proces, który ma prowadzić do zwiększenia ruchu na Twojej stronie, a co za tym idzie – osiągania licznych i jakościowych konwersji. W przeciwieństwie do reklam płatnych, SEO ma generować ruch poprzez darmowe, organiczne wyniki wyszukiwania. Większy ruch to też lepsza widoczność i świadomość Twojej firmy/marki.

  Co oznacza SEO w 2022 roku?

  Poprawnie zoptymalizowana strona internetowa to strona, której sprawdzenie nie jest żadnym wyzwaniem dla algorytmów Google czy innych wyszukiwarek. Szybkość ładowania, łatwość w odnalezieniu konkretnych podstron i informacji, jasna i poprawna językowo treść – to tylko niektóre z elementów, które wpływają na jakość oraz wartość pozycjonowania stron WWW. W końcu celem algorytmów jest indeksowanie i pokazywanie użytkownikom sieci stron internetowych, mających być przede wszystkim rzetelnym, ale też atrakcyjnym wizualnie źródłem informacji… Warto więc przeznaczyć część swojego czasu i budżetu właśnie na SEO.

  Jakie znaczenie ma SEO w marketingu cyfrowym?

  SEO to nic innego jak optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, która – jako jedna ze strategii marketingu cyfrowego – skupia się na tym, aby Twoja witryna znajdowała się jak najwyżej w organicznych wynikach wyszukiwania. Wysoka widoczność, osiągnięta za sprawą pozycjonowania, zwiększa ruch na stronie, zainteresowanie Twoją osobą, marką czy produktem, a więc generuje większą liczbę konwersji i lepszą sprzedaż.

  Czy WordPress jest dobrze przystosowany pod SEO?

  Tak! Jeżeli WordPress kojarzy Ci się jeszcze z podstawową platformą do prowadzenia blogów, które kiedyś masowo tworzyły młode osoby, to od razu wyrzuć te czasy z pamięci. Dzięki CMS-owi, czyli oprogramowaniu pozwalającego na łatwe, intuicyjne zarządzanie treścią, WordPress stał się solidnym fundamentem pod wprowadzanie działań związanych z szeroko pojętnym pozycjonowaniem stron internetowych w Google. Dziś wiele stron, również tych znanych marek, jest zakładane i prowadzone właśnie w WordPressie. Oferuje on naprawdę ogromne możliwości tworzenia efektownych i funkcjonalnych stron, ich modyfikacji, optymalizowania, oraz – co najważniejsze – skutecznego pozycjonowania. WordPress oferuje także bardzo rozbudowaną funkcjonalność prowadzenia sklepu internetowego, z której korzysta bardzo dużo firm.

  Po jakim czasie będę widział efekty pozycjonowania strony?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy powiedzą Ci, że skuteczne pozycjonowanie stron WWW zajmuje od czterech do sześciu miesięcy, co – generalizując – może być prawdą. Z kolei wypozycjonowanie dużych serwisów czy sklepów internetowych może zająć nawet kilkanaście miesięcy. Jednak nie zapominajmy, że każdy przypadek, każda branża i każda grupa docelowa rządzą się własnymi prawami. Trzeba też pamiętać, że jeśli kilka lat temu jakaś strona została wypozycjonowana w ciągu pół roku, to nie znaczy, że dziś zajęłoby to tyle samo czasu, ponieważ nieustannie zmieniają się okoliczności i warunki, które należy brać pod uwagę. Zmienia się konkurencja, zmienia się także algorytm Google’a, pojawiają się dodatkowe czynniki, jak np. krachy finansowe w niektórych krajach czy pandemia koronawirusa. Wszystko to może mieć wpływ na pozycjonowanie stron.

  Ważne jest jednak to, byś pamiętał, że choć z początku pozycjonowanie może iść opornie, to z upływem czasu efekty będą rosnąć.

  Skąd będę wiedział, że SEO działa?

  To proste. Zaobserwujesz większy ruch na swojej stronie. Ruch, o którym mowa, odnosi się do liczby wejść na Twoją stronę internetową z wyszukiwarki Google. Z kolei jego wzrost jest bezpośrednio związany z rankingiem słów kluczowych. Jeżeli nie zauważysz, że zainteresowanie wzrasta, być może będzie to oznaczało, że Twoje działania związane z pozycjonowaniem po prostu… nie działają. „Być może”, bo przyczyn może być wiele.

  Napisz do nas!

   Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Neutrino w celu kontaktu bezpośredniego.
   Skontaktuj się z nami