O nas

Nasza historia

Neutrina to cząsteczki, które poruszają się prawie z taką samą prędkością jak światło. Natomiast Neutrino to firma, u której podstaw leżą szybkość działania i doświadczenie zbierane przy prowadzeniu własnych portali. Nasz początek sięga maja 2020 roku, kiedy to Łukasz Pierzchała postanowił stworzyć firmę, która byłaby w stanie łączyć prowadzenie projektów klientów z rozwijaniem własnych inicjatyw – czyli dwie rzeczy, na których mu zależało. I tak właśnie się dzieje. Od tamtej pory nieprzerwanie poszerzamy portfolio wewnętrznych i zewnętrznych projektów, dbając o najwyższą jakość SEO.

Nasze mocne strony

Robimy własne projekty i z nich żyjemy

Nie jesteśmy jak szewc, który chodzi bez butów. Poza prowadzeniem projektów dla klientów tworzymy też własne komercyjne portale, które generują dużo ruchu. To właśnie przychody z ich pozycjonowania są podstawą naszej działalności i pozwalają nam się rozwijać.

Każda zainwestowana złotówka
przynosi nam 7 zł

Można trzymać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Można też przeznaczać je na projekty, które mają potencjał. Inwestycja w nasze portale zwraca się nam z nawiązką. Za każde 10 000 zł, które wydajemy na naszym projekcie, otrzymujemy z powrotem 70 000 zł.

Wierzymy w specjalizację

Gdy masz ochotę na naprawdę dobrą pizzę, to zamiast hotelowej restauracji, oferującej potrawy z różnych kuchni świata, wybierasz włoską pizzerię. Wierzymy, że w naszym przypadku działa to podobnie. Nie staramy się być kompleksową agencją marketingową i świadomie skupiamy się tylko na jednym rodzaju usług: SEO. Całą naszą uwagę poświęcamy właśnie temu.

Budujemy Twoją obecność w Google na stałe

Jeśli jesteś głodny, wolimy dać Ci wędkę zamiast ryby. Podobnie podchodzimy do Twojej widoczności w przeglądarce. Dajemy Ci narzędzia, dzięki którym widoczność Twojej strony będzie rosła. Działamy długoterminowo i nie uzależniamy Cię od siebie. Stawiamy na trwałe efekty, które utrzymają się także po zakończeniu naszej współpracy.

Na bieżąco śledzimy trendy

Google jest trochę jak moda. Jeśli chcesz utrzymać się wśród najlepszych, musisz znać najnowsze trendy i umieć szybko dostosować się do zmian. Jednocześnie nie możesz zapomnieć o podstawowych zasadach, które są podstawą dobrego stylu. My dbamy o to, żeby być na bieżąco z nowymi trendami i dostosować do nich Twoją stronę.

Podchodzimy do Google’a realistycznie

Słodkie czy gorzkie…? Nie lubimy wybierać stron. Nie jesteśmy ślepo zapatrzeni w Google’a, ale też nie zakładamy z góry, że nie warto go słuchać. Patrzymy na dane i metryki, testujemy i próbujemy go zrozumieć. Oceniamy, kiedy warto zaufać jego rekomendacjom, a kiedy lepiej przyjąć inną strategię.

Znamy różne techniki i ich potencjalne ryzyko

Niektóre firmy twierdzą, że najważniejsza jest dla nich etyka, inne z kolei mówią, że o wiele więcej ugrać można niestandardowymi działaniami. My nie trzymamy się kurczowo ani White Hat SEO, ani Black Hat SEO. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze. Chcemy Ci przedstawić wszystkie możliwości i dobrać „kapelusz” odpowiedni dla Twojego projektu.

U nas jesteś w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami

Zazwyczaj w agencjach rozmawiasz głównie z accountem przydzielonym do projektu. Naszym celem jest maksymalizacja kontaktu ze specjalistą i unikanie pośredników w komunikacji. To ekspert najlepiej rozwieje Twoje wątpliwości i wytłumaczy Ci, co dokładnie dzieje się z Twoją stroną i jakie kroki należy podjąć, aby poprawić jej widoczność.

Łukasz Pierzchała
CEO Neutrino

Doświadczenie zdobywał od 2015 roku w Fabryce Marketingu, pracując jako SEO Manager. Zanim stworzył własną firmę, przeprowadził ponad 500 projektów SEO dla najlepszych marek na rynku polskim i zagranicznym, w tym dla jednego z największych graczy e-commerce na świecie. Przeprowadził również ponad 100 projektów afiliacyjnych – dzięki jego doświadczeniu nowa domena osiągnęła 350 000 odsłon miesięcznie w pół roku.

Żaneta Pszczółkowska - Sęp
New Business Director

Jestem absolwentką Wyższej szkoły Handlu i Prawa, gdzie uzyskałam dyplom na Wydziale Prawa. Posiadam ponad 20- letnie doświadczenie w sprzedaży, jestem pełna pasji i zaangażowania w to, co robię. Przez wiele lat miałam przyjemność pracować w dynamicznym środowisku, gdzie pełniłam kluczowe role menadżerskie. Moja droga zawodowa prowadziła mnie przez renomowane firmy takie jak Performance Media, Groupon czy Studio Moderna, gdzie miałam okazje tworzyć i rozwijać procesy sprzedażowe. Moje doświadczenie obejmuje również skuteczne zarządzanie oraz budowanie zespołów sprzedażowych. Jestem prawdziwym pasjonatem handlu, dla którego proces sprzedaży i nawiązywanie relacji z klientem stanowią niekończące się wyzwanie. Uwielbiam pracę z ludźmi i jestem przekonana, że właściwa komunikacja jest kluczem do długotrwałej i owocnej współpracy.

Poza biurem moje serce należy do rodziny. Cieszę się każdą chwilą spędzoną z bliskimi, zwłaszcza podczas wspólnych podróży, wędrówek po górach oraz szalonych zabaw offroadowych. Te chwile sprawiają, że nabieram energii i inspiracji do dalszych wyzwań zawodowych.

Aleksandra Śnieg
Project Manager

Z wykształcenia lekarz weterynarii 🙂

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła od pracy w startupie. Takie środowisko pracy pozwoliło jej na poznanie różnych gałęzi marketingu i zainteresowanie się pozycjonowaniem. Do Neutrino przyszła, by uczyć się i rozwijać w SEO. Ma głowę pełną pomysłów i potrafi myśleć bardzo nieszablonowo. Współpraca z klientem, realizacja wyznaczonych celów (nawet gdy brzmią one trochę nierealnie) oraz prowadzenie wewnętrznych projektów Neutrino to właśnie to, w czym odnajduje się najlepiej.

W wolnych chwilach trenuje rajdy samochodowe. Czy ktoś tu mówił, że nie da się połączyć weterynarii z marketingiem?

Stanisław Halamus
Junior Project Manager

Absolwent Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.

Początek swojej kariery zawodowej zaczynał jako współwłaściciel rodzinnej cukierni P.P.H.U. Anatol, by następnie wejść w logistykę, co pozwoliło mu na zwiedzenie większości krajów Europy.

Po powrocie z wojaży nastąpił ponowny powrót do świata marketingu, wraz z nastawieniem na naukę i osiągnięcia.

Po godzinach pracy interesuje się branżą automotive.

Filip Witkowski
SEO specialist

Ukończyłem studia licencjackie na AWFie Warszawskim na kierunku Sport, uzyskałem tam tytuł instruktora kulturystyki

Uzyskałem również tytuł Magistra na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie na kierunku Wychowanie Fizyczne, zdobyłem tam dyplom Trenera Przygotowania Motorycznego

Pracowałem jako ratownik WOPR i instruktor pływania, pracowałem również jako trener personalny.

Ukończyłem kurs SEO zdobywając dyplom Sepcjalisty SEO. Interesuje się marketingiem internetowym oraz programowaniem, aktualnie rozwijam się w tym kierunku.

Moje Hobby to sport, trenuje od ponad 10 lat siłowo, biegam w biegach OCR takich jak runmagedon, za młodu trenowałem 6 lat pływanie.

Napisz do nas!

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Neutrino w celu kontaktu bezpośredniego.
    Skontaktuj się z nami