O nas

Nasza historia

Neutrina to cząsteczki, które poruszają się prawie z taką samą prędkością jak światło. Natomiast Neutrino to firma, u której podstaw leżą szybkość działania i doświadczenie zbierane przy prowadzeniu własnych portali. Nasz początek sięga maja 2020 roku, kiedy to Łukasz Pierzchała postanowił stworzyć firmę, która byłaby w stanie łączyć prowadzenie projektów klientów z rozwijaniem własnych inicjatyw – czyli dwie rzeczy, na których mu zależało. I tak właśnie się dzieje. Od tamtej pory nieprzerwanie poszerzamy portfolio wewnętrznych i zewnętrznych projektów, dbając o najwyższą jakość SEO.

Nasze mocne strony

Robimy własne projekty i z nich żyjemy

Nie jesteśmy jak szewc, który chodzi bez butów. Poza prowadzeniem projektów dla klientów tworzymy też własne komercyjne portale, które generują dużo ruchu. To właśnie przychody z ich pozycjonowania są podstawą naszej działalności i pozwalają nam się rozwijać.

Każda zainwestowana złotówka
przynosi nam 7 zł

Można trzymać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Można też przeznaczać je na projekty, które mają potencjał. Inwestycja w nasze portale zwraca się nam z nawiązką. Za każde 10 000 zł, które wydajemy na naszym projekcie, otrzymujemy z powrotem 70 000 zł.

Wierzymy w specjalizację

Gdy masz ochotę na naprawdę dobrą pizzę, to zamiast hotelowej restauracji, oferującej potrawy z różnych kuchni świata, wybierasz włoską pizzerię. Wierzymy, że w naszym przypadku działa to podobnie. Nie staramy się być kompleksową agencją marketingową i świadomie skupiamy się tylko na jednym rodzaju usług: SEO. Całą naszą uwagę poświęcamy właśnie temu.

Budujemy Twoją obecność w Google na stałe

Jeśli jesteś głodny, wolimy dać Ci wędkę zamiast ryby. Podobnie podchodzimy do Twojej widoczności w przeglądarce. Dajemy Ci narzędzia, dzięki którym widoczność Twojej strony będzie rosła. Działamy długoterminowo i nie uzależniamy Cię od siebie. Stawiamy na trwałe efekty, które utrzymają się także po zakończeniu naszej współpracy.

Na bieżąco śledzimy trendy

Google jest trochę jak moda. Jeśli chcesz utrzymać się wśród najlepszych, musisz znać najnowsze trendy i umieć szybko dostosować się do zmian. Jednocześnie nie możesz zapomnieć o podstawowych zasadach, które są podstawą dobrego stylu. My dbamy o to, żeby być na bieżąco z nowymi trendami i dostosować do nich Twoją stronę.

Podchodzimy do Google’a realistycznie

Słodkie czy gorzkie…? Nie lubimy wybierać stron. Nie jesteśmy ślepo zapatrzeni w Google’a, ale też nie zakładamy z góry, że nie warto go słuchać. Patrzymy na dane i metryki, testujemy i próbujemy go zrozumieć. Oceniamy, kiedy warto zaufać jego rekomendacjom, a kiedy lepiej przyjąć inną strategię.

Znamy różne techniki i ich potencjalne ryzyko

Niektóre firmy twierdzą, że najważniejsza jest dla nich etyka, inne z kolei mówią, że o wiele więcej ugrać można niestandardowymi działaniami. My nie trzymamy się kurczowo ani White Hat SEO, ani Black Hat SEO. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze. Chcemy Ci przedstawić wszystkie możliwości i dobrać „kapelusz” odpowiedni dla Twojego projektu.

U nas jesteś w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami

Zazwyczaj w agencjach rozmawiasz głównie z accountem przydzielonym do projektu. Naszym celem jest maksymalizacja kontaktu ze specjalistą i unikanie pośredników w komunikacji. To ekspert najlepiej rozwieje Twoje wątpliwości i wytłumaczy Ci, co dokładnie dzieje się z Twoją stroną i jakie kroki należy podjąć, aby poprawić jej widoczność.

Łukasz Pierzchała
CEO Neutrino

Doświadczenie zdobywał od 2015 roku w Fabryce Marketingu, pracując jako SEO Manager. Zanim stworzył własną firmę, przeprowadził ponad 500 projektów SEO dla najlepszych marek na rynku polskim i zagranicznym, w tym dla jednego z największych graczy e-commerce na świecie. Przeprowadził również ponad 100 projektów afiliacyjnych – dzięki jego doświadczeniu nowa domena osiągnęła 350 000 odsłon miesięcznie w pół roku.

Żaneta Pszczółkowska - Sęp
New Business Director

Żaneta jest, jak samo nazwisko wskazuje, pracowita jak pszczółka. Swoimi rozpostartymi „skrzydłami” sprawuje opiekę nad handlowcami oraz każdym klientem Neutrino. Do firmy wnosi ogromne doświadczenie, a jej determinacja, energia oraz nastawienie na cel zaraża wszystkich chęcią do działania. Prywatnie żona, mama i właścicielka dwóch ciągle uciekających haskich, więc o nudzie nie ma mowy.

Aleksandra Śnieg
Project Manager

Studentka ostatniego roku Medycyny Weterynaryjnej na SGGW.

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła od pracy w startupie. Takie środowisko pracy pozwoliło jej na poznanie różnych gałęzi marketingu i zainteresowanie się pozycjonowaniem. Do Neutrino przyszła, by uczyć się i rozwijać w SEO. Ma głowę pełną pomysłów i potrafi myśleć bardzo nieszablonowo. Współpraca z klientem, realizacja wyznaczonych celów (nawet gdy brzmią one trochę nierealnie) oraz prowadzenie wewnętrznych projektów Neutrino to właśnie to, w czym odnajduje się najlepiej.

W wolnych chwilach trenuje rajdy samochodowe i uczy się do zaliczeń na studiach. Czy ktoś tu mówił, że nie da się połączyć weterynarii z marketingiem?

Anika Krzeczyńska
Junior Project Manager

Studentka piątego roku na wydziale grafiki na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Anika zajmuje się głównie rozwojem wewnętrznych projektów Neutrino. W obszarach pozycjonowania stron i SEO czuje się jak w swoim żywiole. Zarządzanie projektami to dla niej nowe doświadczenie, ale dzięki umiejętnościom szybkiej adaptacji i rozwoju z powodzeniem prowadzi aktualnie dwa średniej wielkości portale.

Po Anice zawsze można spodziewać się dwóch rzeczy: że wniesie do biura pozytywny nastrój oraz że przyjedzie do niego rowerem, nawet w najbardziej deszczowy dzień. Prywatnie kocha sztukę, kulturę Ameryki Łacińskiej, wspinaczkę i niezaplanowane podróże.

Irmina Rydz
Sales Specialist

Absolwentka Politologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. 

W sprzedaży niejedno już widziała, ale wiele jeszcze chce zobaczyć. Dlatego też dołączyła do Neutrino, gdzie walczy dzielnie o każdego Klienta. 

Czym się wyróżnia? Mówią, że głosem, zaangażowaniem czy podejściem, ale prawda jest taka, że po prostu uwielbia ludzi! Są dla niej inspiracją oraz motywacją do działania. Prywatnie pasjonatka ogrodu, podróżniczka a także wielka miłośniczka psów, głównie molosów.

Stanisław Halamus
Junior Project Manager

Absolwent Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.

Początek swojej kariery zawodowej zaczynał jako współwłaściciel rodzinnej cukierni P.P.H.U. Anatol, by następnie wejść w logistykę, co pozwoliło mu na zwiedzenie większości krajów Europy.

Po powrocie z wojaży nastąpił ponowny powrót do świata marketingu, wraz z nastawieniem na naukę i osiągnięcia.

Po godzinach pracy interesuje się branżą automotive.

Nina Malicka
SEO Sales Specialist

Nina przeszła długą drogę w marketingu od zarządzania kampaniami reklamowymi PPC i prowadzenia social mediów, aż po tworzenie całych strategii marketingowych dla średnich i dużych firm. Jednak odkąd poznała dynamiczną branżę SEO, nie chcę się rozstawać z tym kierunkiem! 

Prywatnie Nina dużo podróżuje po świecie i jest fanką zdrowego odżywiania. W nowym towarzystwie, szczególnie biznesowym, czuje się jak ryba w wodzie!

Napisz do nas!

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Neutrino w celu kontaktu bezpośredniego.
    Skontaktuj się z nami