Semstorm

Semstorm to narzędzie umożliwiające analizę widoczności naszej witryny internetowej w rezultatach pokazywanych przez wyszukiwarkę. Pomaga ustalić nam co konkretnie powinniśmy zamieścić lub zmienić w naszej stronie internetowej by przedstawiała się ona korzystniej w wynikach wyszukiwania, a tym samym zyskała większa popularność wśród użytkowników i przyniosła więcej zysku ze sprzedaży produktów czy wejść klientów.

Pomoc jakiej udzieli nam Semstorm to między innymi: wskazanie słów kluczowych najczęściej poszukiwanych przez użytkowników, oraz zaproponowanie zamieszczenia najczęściej poszukiwanych fraz, sprawdzanie poprawności gramatycznej i składniowej tekstów zamieszczanych na naszej stronie, analiza stron konkurencyjnych czy monitoring naszej obecnej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wysoka pozycja jest korzystna, ponieważ oznacza to dla nas statystycznie największą ilość wejść a w rezultacie największe przychody ze sprzedaży czy reklam. Tymczasem zauważono, że większość użytkowników szybko kończy poszukiwania na pierwszych kilku pozycjach wyszukiwarki, a na drugą i każdą kolejną stronę w wyszukiwanych wynikach zagląda ledwie niewielki odsetek internautów.

Skontaktuj się z nami